Kontakt

Musikaliska / Länsmusiken i Stockholm / Blåsarsymfonikerna
Nybrokajen 11
111 48 Stockholm

Växel: 08-545 703 00
info@musikaliska.se

Biljettkassan har öppet 1 timme innan konsert. Det går bra att ringa växeln på 08-545 703 00 vardagar mellan kl. 11-14 eller mejla biljett@musikaliska.se

 

Sverker Gawell

Sverker Gawell

tf VD Musikaliska, Blåsarsymfonikerna & Länsmusiken i Stockholm
sverker.gawell@musikaliska.se
 

Elenor Wolgers

Elenor Wolgers

Marknadschef,  Musikaliska, Blåsarsymfonikerna & Länsmusiken i Stockholm
elenor.wolgers@musikaliska.se
073-962 95 00
 

Lena Jakobsson

Lena Jakobsson

Orkesterproducent Blåsarsymfonikerna
lena.jakobsson@musikaliska.se
070-545 71 49
 

Lena Haag

Lena Haag

Notbibliotek, Programarbete Blåsarsymfonikerna
lena.haag@musikaliska.se
076-517 03 09
 

Anita Bohlin Heggestad

Anita Bohlin Heggestad

Produktionsassistent/Bokningar Länsmusiken i Stockholm
anita.bohlin@musikaliska.se
08-407 16 09
 

Lilian Henriksson

Lilian Henriksson

Producent Länsmusiken i Stockholm
lilian.henriksson@musikaliska.se
070-575 46 74
 

Susanne Rundberg Andersson

Susanne Rundberg Andersson

Producent Länsmusiken i Stockholm
susanne.rundberg@musikaliska.se
070-545 75 59
 

Cecilia Q Öhrwall

Projektledare, Songlines
cecilia.q.ohrwall@musikaliska.se
070-313 23 29
 

Lars-Thomas Heggestad

Lars-Thomas Heggestad

Huschef & logistik
lars-thomas.heggestad@musikaliska.se
08-545 703 11
 

Niklas Heggestad

Niklas Heggestad

Ekonomiassistent
niklas.heggestad@musikaliska.se
08-545 70 310

 

Rani Banth

Kommunikatör
rani.banth@musikaliska.se
076-517 03 19
 

Malin Jordell

Malin Jordell

Bokning & event
malin.jordell@musikaliska.se
 

Janne Lindberg

Janne Lindberg

Administrativ assistent
janne.lindberg@musikaliska.se


Blåsarsymfonikerna

Kontaktuppgifter till medlemmar i orkestern finns här.